کد مطلب: 56910
 
به مناسبت ایام الله دهه فجر؛
20میز خدمت در سیستان و بلوچستان برگزار شد/ پاسخگویی 210مسئول و کارشناس به درخواستهای مردمی
مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر و همزمان با سراسر کشور، 20میز خدمت در شهرهای استان برگزار شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۹
 
به گزارش زاهدنیوز، سرهنگ مسعود پناهی در حاشیه برگزاری میز خدمت در مصلی قدس زاهدان در جمع خبرنگاران، افزود: به مناسبت ایام الله دهه فجر و همزمان با سراسر کشور، 20میز خدمت با حضور 210مدیر کل، رئیس ادارات شهرستانی و کارشناسان مربوطه در مصلی های نماز جمعه شیعه و سنی برگزار شد.

وی ادامه داد: این برنامه با هدف ارائه خدمت بی منت و پیگیری مطالبات و مشکلات مردمی و همچنین پاسخگویی بی واسطه مسئولان به این مطالبات برگزار شده است.

وی با بیان اینکه مردم ولی نعمتان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و مسئولین در تمام سطوح باید پاسخگوی آنها باشند، گفت: طی این برنامه، 210مسئول استانی، شهرستانی و کارشناسان دستگاه های مختلف، با حضور در این برنامه و بدون واسطه پاسخگوی ابهامات، سوالات و درخواستهای مردم بودند و برخی از دستورات نیز در محل برگزاری میز خدمت به کارشناسان مربوطه داده د و برخی نیز برای پیگیری به واحدهای مرتبط ارجاع داده شد.

وی با بیام اینکه هنوز جمع بندی نهایی از مراجعان به میزهای خدمت انجام نشده است، بیان کرد: تنها در مصلی قدس زاهدان بیش از 700نفر به مدیران استانی، شهرستانی و کارشناسان حاضر دستگاه ها مراجعه و پاسخ درخواست، ابهامات و درخواستهای خود را دریافت کردند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}