کد مطلب: 57235
 
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی:
انقلاب اسلامی براساس اسلام تشکیل و به پیروزی رسید/ دشمن به دنبال غارت ثروت کشورهای اسلامی است
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی با هدایت امام راحل(ره) و براساس احکام و دستورات اسلامی تشکیل شده است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰
 
علیم یارمحمدی درگفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: انقلاب اسلامی براساس احکام و دستورات دین مبین اسلام و با هدایت امام خمینی(ره)پیروز شده و تداوم دارد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران با هدایت مقام معظم رهبری (مدظله) بعد از وفات امام خمینی(ره)، در تداوم است، بیان کرد: انقلاب اسلامی دارای ثمرات فراوانی می باشد که بیداری اسلامی یکی از این اثرات است.

وی تاکید کرد: بیداری اسلامی ریشه در احکام اسلام دارد و بسیاری از مردم مسلمان و غیر مسلمان در راستای مقابله با ظلم و ستم حکمرانان به پا خواسته اند.

یارمحمدی اضافه کرد: دشمن و خصوصا استکبار جهانی از گسترش انقلاب و تفکر انقلابی در سطح کشورهای جهان رنج می برد و در این راستا از هر راهی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی انجام داده و می دهد.

وی گفت: دشمن در طی 4دهه اخیر با توجه به عزم راسخ مردم که نشأت گرفته از احکام اسلام دارد و هدایت های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله) نتوانسته است به اهداف شوم خود در اجرای برنامه های مختلف به نتیجه برسد.

وی تصریح کرد: تفرقه افکنی در بین اقوام و مذاهب اسلامی در حال حاضر به عنوان یک اولویت توسط دشمن در حال پیگیری است.

وی اذعان کرد: متاسفانه دشمن در برخی از کشورهای اسلامی رخنه کرده و درحال غارت سرمایه ها، منابع و ثروت آنها دارد و از آنها برای امتحان موشک و سلاح های جدید خود و ایجاد نفاق و تفرقه در بین اقوام مذاهب اسلامی استفاده می کند.

این نماینده مردم زاهدان درمجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید همه اقوام ومذاهب اسلامی هوشیار بوده با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری و نگذارند تا دشمن برنامه های مورد نظر خود برای رسیدن به اهداف شوم خود و رخنه در کشورهای اسلامی را دنبال کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}